Michigan

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Michigan kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Michiganis

Lõunaga piirneb see Ohio ja Indiana, kus ta jagab ka järve sisemisi vetes. Veel on ka enamik läänepiiri, lõuna-põhjas, Illinois ja Michigani järve Wisconsin; nii et osa Wisconsini maakonnas.

Michigani kinnisvaraturg on märkimisväärselt kasvanud 2017. aastal. Müüjate jaoks on see aasta suurepäraste tulemustega. 2018 registreeriti Michigani kinnisvaraturul eelkõige Michigani müügiks.

Michiganis on turul suur potentsiaal müügiks.

Positiivne asi Michigani kohta on üha kasvav majandus. Ainult kolm aastat on registreeritud positiivne kasv. 2018. aastaks näib, et tööstusharud, mida tuleb hoolitseda, on toit, energia, tervishoid, infotehnoloogia, vesi ja transport. Michigan on endiselt autotööstuse juht.

Kevad on Michigani koduhooaja kõrgeim koht ja me ootame, et Michiganis müügihinnad tõusevad mõnevõrra. Turg kasvab. Keskmist majade hinda ajakohastatakse aastase tõusuga 6,2%. Hinnad on väike tootlus juhtumi kohta.

Asjaolu, et kinnisvaraturul usalduse puudumist ei takistata Michiganis müüdavate kinnisvarainvesteeringute puhul, kui need on kättesaadavad.

Maja koguväärtus on 2017. aastal keskmiselt 6,9% tõusnud. Kodumajapidamiste hinnatõusuga võib müüa rohkem inimesi. Kuigi me eeldame, et juhtumid ei suurene üldisemalt, vähem kui 2% tõuseb selle kõige populaarsema ostude hooaja kaudu, siis ootame silmapiiril rohkem varusid.

Parimad elukohad on Ann Arbor, Lansing ja Ypsilanti.

Detroit oli elav metropol, kuid see kasvab jälle ja pole veel Michiganis müüdavate kinnisvara majade parimad kohad. Kui ostate Michiganis, sõltub palju elustiilist, mida soovite juhtida. Kui soovite kehamassi jaoks enam kui kevadel metsi ja vett ja lundu, kaaluge U.P. või alumine põhjapoolsem pool. Kui soovite, et linnas elavad ööelu ja meelelahutusvõimalused, kaaluge kolme suurlinna Michigani piirkonda.

Kui otsite linna, kus on suur kunstikogukond, palju ööelu ja palju õlut, siis ära vaata Grand Rapidsit. Beer City U.S. on elav suurlinn, millel on palju festivale, sealhulgas kuulus ArtPrize. Väärtused kasvavad pidevalt isegi äärelinnades nagu Wyoming. Me eeldame 5% tõusu enne aasta lõppu.

Eluaseme kulud Ann Arbori piirkonnas pidevalt suurenevad. Kohalike elanike arvates toovad lisakulud praegu paljudele ostjatele ja üürnikele Ypsilanti kodusid otsima. Ann Arbor on ülikooli linn ja Michigani osariigi mehaanik.

Kuigi praegu mainitakse linnu, pakub Lansing ostja turgu. Riigi pealinn on ideaalne koht elamiseks, Michiganis müügiks oleva vara ostmiseks, tööle ja rikkaliku ööelu pakkumiseks.

  •  
    Boom 2018 Michiganis: miks ja kus maja osta

      Boom 2018 Michiganis: miks ja kus maja osta Michigan, häll imeline linn Detroit, oli suurim tootja Ameerika autode aastaid, samuti inspiratsiooni maalingud Diego Rivera. Motowni plaadimärgi istekoht, täna on see ka kinnisvara maailma pealinn. Vaatame üksikasjalikult! 2018. aastal toimus ost ...

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB